Vieškelis į Jurbarką

Antrą pavasarį iš eilės kiekviena kelionė į rajono centrą tampa išbandymu viešviliečių automobiliams ir nervams.

Kelio atkarpą iki Jurbarko buvo bandyta sulopyti praėjusiais metais, bet tvarkant po vieną duobę per savaitę netikėtai atėjo žiema, o prasidėjus 2023 metų pavasariui važiuojantiems link Jurbarko vairuotojams vėl tenka laviruoti tarp atsivėrusių naujų ir nebaigtų tvarkyti senų kelio dangos “žaizdų”.

Nors situacija sudėtinga, negalima nepasidžiaugti pernykščiu kelininkų racionaliu sprendimu Viešvilės miestelio pabaigoje link Jurbarko pastatyti įspėjamąjį kelio ženklą apie duobėtą kelią ir apriboti greitį iki 70 km/h 19 kilometrų atkarpoje iki Jurbarko.

Tokių ženklų pastatymas akimirksniu išsprendė milžinišką problemą ir sumažino galvos skausmą rajono valdžiai – vairuotojams pranešta apie duobes, atsakomybės kaip ir nebėra. Tik kelias kaip buvo duobėtas, taip ir liko…

Miestelyje girdėti pasakojimai, kad neapsikentę milžiniškų duobių viešviliečiai savo jėgomis remontavo kelią. Kai kas net pajuokauja, kad dar pora pavasarių ir kelias į Jurbarką pavirs vieškeliu.

Bet yra vilties – vienas kandidatas į Jurbarko rajono savivaldybės merus – ūkiškas žmogus. Sako priima sprendimus… Dabartinis rajono meras turbūt užsiėmęs kitais reikalais…

P.S. Taip, taip yra žinoma – krašto kelių tvarkymas ne Savivaldybės reikalas. Turbūt…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *